INFORMATOR PRZEMYSŁOWY
Bezpośredni kontakt z firmami

Podhoran

(Podhoran Polska Sp. z o.o.)

Sprzedaż palet używanych, sortowanie, skup i sprzedaż palet, utylizacja (przetwarzanie) palet. Naprawa palet na licencji EPAL (PL-4051). Produkcja palet nowych EUR EPAL (PL-283).Szczegółowa informacja o firmie Podhoran

Aktualnie Grupa Podhoran zatrudnia ponad 150 pracowników, w tym ok. 35 osób w Polsce i dostarcza klientom ponad 2 miliony palet drewnianych na rok, z czego 2/3 obejmuje palety nowe, z około 1/3 – używane. Takie liczby sprawiają, że nasza firma jest obecnie jednym z największych dostawców palet na terenie Czech.

Swoje usługi kierujemy zarówno do małych, jak i dużych firm, zapewniając zawsze indywidualną obsługę. Naszym atutem są ponadto zaawansowane usługi logistyczne i optymalna lokalizacja zakładów produkcyjnych, co powoduje, że wszystkie wyroby docierają do klientów z Europy Centralnej zawsze na czas. Z użyciem sześciu zautomatyzowanych linii produkcyjnych jesteśmy w stanie oferować euro palety oraz innego rodzaju palety najwyższej jakości.

Dysponujemy nowoczesnym zapleczem technologicznym, dzięki któremu produkujemy dla naszych klientów palety drewniane różnych typów.

  • Grupa Podhoran oferuje Państwu palety drewniane od 1992 roku.
  • Nasza działalność rozpoczęła się w Republice Czeskiej.
  • Od 2009 roku jesteśmy obecni także w Polsce (produkcja od 2011r.) jako Podhoran Polska Sp. z o.o.
  • Od 2012 roku działa również oddział naszej firmy na Słowacji.
Telefon
Zobacz telefon
Adres ul. Ignaców 345/8
97-340   Rozprza
łódzkie - POLSKA
(Kliknij żeby zobaczyć mapę)

.C-CTU-736384164