Q-Pall

Jest liderem w branży tworzyw sztucznych i palet regularnie inicjuje innowacyjnych rozwiązań.Firma jest zarówno producentem jak i dystrybutorem organizacji i sprzedaży.

Veghel, Holandia

O firmie Q-Pall

Q-Pall - Producent palet z tworzyw sztucznych

Wybór palet plastikowych zastąpić palet drewnianych jest logiczne wynikające z chęci zrównoważonego rozwoju, efektywności kosztowej i ochrony środowiska. Wybór dla Q-Pall Jeśli twój partner jest również logiczne związane z potrzebą innowacyjnego producenta z własnymi pomysłami.
Firma, która kontrolując cały łańcuch - produkcji, dystrybucji i sprzedaży - jak żaden inny może zaoferować warunki techniczne i logistyczne, które przyczyniają się do optymalnego zarządzania firmą. To, że jesteśmy podsumować jako: Wartości Orange.

Zmniejszenie emisji CO2
Plastikowe palety, które oferujemy są zawsze dostosowane do potrzeb produktu. Zakres jest szczególnie duży. Palety są lżejsze, więc masz większą ładowność netto. Prowadzi to do zmniejszenia zużycia paliwa podczas transportu. Produkcja odbywa się również, gdzie popyt na paletach. Szczególnie skuteczny system, w którym forma przeniesiona do jednej z lokalizacji wyjściowych w Europie w celu zminimalizowania kosztów transportu, a tym samym emisji CO2. Pod koniec cyklu naszych produktów materiału palety jest wykorzystywany i ten sposób przyczyniają się do zmniejszenia emisji CO2.

Recykling
Nasze produkty wykonane są z tworzywa sztucznego w pełni recyklingowi. Tak więc nasze palety są również równe dobrą zieloną wyboru. Mają długą żywotność, co gwarantuje, że zużycie energii i emisji CO2 z produkcji na godzinę użytkowania jest bardzo niska. Palety są również odporne na warunki atmosferyczne, a muszą być traktowane pestycydami eksport, i nie ma ryzyka uszkodzenia swoje towary przez kawałków drewna. Oferujemy także możliwość zakupu używanych palet z tworzyw sztucznych w bardzo atrakcyjnych cenach.

Optymalizacja kosztów
Twoja firma jest w kategoriach finansowych, aby wesprzeć procesy logistyczne tak gładkie, jak to możliwe. Dla każdej aplikacji mamy odpowiednich palet, więc nigdy nie sprawiają nieefektywne wyboru. Nasi pracownicy i pośrednicy są w stanie, z ich wieloletnim doświadczeniu i głębokiej wiedzy o rynku i jego tendencje, aby zapewnić dokładnie prawo porady produktu. To sprawia, że ​​jesteśmy liderem na rynku. Sądzimy, że razem z wami i że mamy wszystko w naszych rękach, od produkcji do dystrybucji, jesteśmy elastyczni i może szybko reagować na swoje pytanie.

Polecane firmy w kategorii Pojemniki, palety, kontenery

.C-CTU-736384164