Używamy własnych plików cookie oraz stron trzecich, aby zwiększyć korzyści dla klienta i ulepszyć doświadczenie korzystania ze strony. Nawigowanie po stronie rozumiemy jako wyrażenie zgody na ich wykorzystanie. Aby uzyskać więcej informacji, proszę sprawdzić naszą politykę cookies

Rajapack
Rajapack

Rajapack

Rajapack Sp. z o.o.

Wiodąca firma branży opakowań.

Warszawa, mazowieckie, Polska

O firmie Rajapack

Witamy w RAJAPACK nr 1 w Europie w opakowaniach!

O NAS

RAJAPACK jest polskim oddziałem Grupy RAJA, która jest nr 1 w Europie w opakowaniach. Jako Grupa posiadamy ponad 60-letnie doświadczenie w branży i jesteśmy obecni w 15 europejskich krajach. Dołącz do grona 500 000 zadowolonych klientów, którym oferujemy najszerszy asortyment opakowaniowy najwyższej jakości.

OFERTA

Proponujemy ponad 2200 produktów dostępnych od ręki. Naszą specjalnością są opakowania i wszelkiego rodzaju urządzenia oraz akcesoria służące do zabezpieczania produktów podczas wysyłki i magazynowania. Wykonujemy także opakowania pod wymiar i z indywidualnym nadrukiem.

PROFESJONALNA OBSŁUGA

Nasi konsultanci służą profesjonalnym doradztwem w doborze optymalnych rozwiązań opakowaniowych dla Twojej firmy. Wybrane produkty można zamówić telefonicznie, za pomocą faksu, poczty elektronicznej lub w sklepie internetowym na rajapack.pl.

PROMOCJE

W naszym sklepie internetowym jak i w najnowszym katalogu znajdą Państwo produkty w atrakcyjnych cenach z rabatami nawet do 35%. Wybierając produkty marki RAJA – wybierają Państwo najwyższą jakość w korzystnej cenie. Dla nowych klientów przygotowaliśmy pakiet powitalny i rabat na drugie zakupy.

NASZE NAJWIĘKSZE ATUTY:

  • niższe ceny, dzięki sile przetargowej Grupy,
  • pełna gama produktów wysokiej jakości,
  • stałe podnoszenie jakości naszych usług,
  • bardzo szybka dostawa w 24/48h,
  • innowacyjna polityka produktowa,
  • najwyższe standardy obsługi.

Polecane wiadomości: Rajapack

.C-CTA-736384564