Używamy własnych plików cookie oraz stron trzecich, aby zwiększyć korzyści dla klienta i ulepszyć doświadczenie korzystania ze strony. Nawigowanie po stronie rozumiemy jako wyrażenie zgody na ich wykorzystanie. Aby uzyskać więcej informacji, proszę sprawdzić naszą politykę cookies

Reprograf

Wiodący na rynku polskim dostawcą sprzętu i materiałów dla sektora prepress i drukarń offsetowych.

Warszawa, Polska

O firmie Reprograf

 

Firma Reprograf, istnieje na rynku polskim od sierpnia 1991r, od początku postawiła sobie jako cel wysoką jakość obsługi i zadowolenie klienta. Chcąc osiągnąć ten cel, systematycznie rozbudowywaliśmy sieć swoich oddziałów, poszerzając jednocześnie grono pracowników. Obecnie w 11 miastach Polski: Warszawa, Bydgoszcz, Gdańsk, Katowice, Kraków, Lublin, Łódź, Poznań, Rzeszów, Szczecin, Wrocław pracuje ponad 90 osób. Posiadamy także własny transport oraz 4 ośrodki serwisowe (w Warszawie, w Łodzi, w Krakowie i w Poznaniu), a do dyspozycji klientów jest ponad 30 handlowców. W ciągu kilkunastu lat działalności staliśmy się wiodącym na rynku polskim dostawcą sprzętu i materiałów dla sektora prepress i drukarń offsetowych.

Od czasu założenia firma zmieniała się nie tylko na zewnątrz inwestując w nowe biura, własne magazyny oraz wzmacniając flotę samochodową. Chcąc obsługiwać kompleksowo swoich klientów w myśl hasła „Od nas oczekuj więcej” wzmacniała swoją kadrę pracowniczą i pozyskiwała kolejnych dostawców. Ostatnie lata obfitowały w nasze nowe kontrakty, bowiem jesteśmy dystrybutorem tak znaczących na rynku światowym producentów jak: SCREEN, KOMORI, Agfa, Konica Minolta, X-Rite, EFI Vutek, Epson i IPAGSA.

Polecane firmy w kategorii Projekty Graficzne

.C-CTU-2932698192