RGW Express

Spedycja lotnicza, morska, drogowa. Własny magazyn celny na lotnisku w Warszawie oraz agencja celna z uproszczeniami.

Warszawa, Polska

O firmie RGW Express

Od ponad 20 lat RGW Express świadczy w Polsce takie usługi jak spedycja morska, lotnicza, transport drobnicowy, kontenerowy, lotniczy i morski dla klientów różnych branż. Firma stanowi istotną część grupy spółek RGW Express i jest pomostem między klientami i dostawcami z krajów Europy zachodniej i wschodniej, a także innymi kluczowymi rynkami.

Obsługujemy zarówno import jak i eksport Państwa towarów przesyłanych frachtem lotniczym w Polsce i zagranicą. Nasza lokalizacja przy samej płycie lotniska Okęcie pozwala na najszybszy serwis związany z obsługą lotniskową a nasza agencja celna zapewnia sprawną odprawę celną Państwa przesyłek.Jako nieliczni posiadamy własny, duży magazyn celny na terenie lotniska Warszawa Okęcie obsługujący fracht lotniczy.

Oferujemy również Państwu usługę „Logistyka przesyłek krytycznych” co znaczy, że w przypadku najpilniejszych przesyłek lotniczych i drogowych nasi pracownicy są do Państwa dyspozycji 24 godziny, 7 dni w tygodniu.

Realizujemy transporty drogą morską do i z każdego miejsca na świecie. Spedycja Morska będąca częścią transportu morskiego jest bardzo ważnym elementem w oferowanym przez firmę RGW Express portfelu usług. Obecnie najbardziej rozpowszechniony przewóz towarów drogą morską jest realizowany przy użyciu kontenerów (FCL). Transport morski, zarówno Pełno-Kontenerowy (FCL) jak i Drobnicowy (LCL) jest jednym z najbardziej ekonomicznych rodzajów transportu przy założeniu dużej objętości, wagi towaru czy ilości ładunku.

Najpopularniejsze stosowane kontenery to 20', 40' i 40' High Cube. Firma RGW Express w celu zapewnienia jak najlepszej obsługi przy zachowaniu niskich kosztów dla transportu morskiego współpracuje z wieloma przewoźnikami morskimi pełnokontenerowymi (FCL Carrier) jak i konsolidatorami przesyłek morskich drobnicowych (LCL).

Certyfikaty:

IATA, AEO

Polecane firmy w kategorii Transport i logistyka

.C-CTU-736384304