Używamy własnych plików cookie oraz stron trzecich, aby zwiększyć korzyści dla klienta i ulepszyć doświadczenie korzystania ze strony. Nawigowanie po stronie rozumiemy jako wyrażenie zgody na ich wykorzystanie. Aby uzyskać więcej informacji, proszę sprawdzić naszą politykę cookies

Inteligentny manipulator do przenoszenia kartonów

Inteligentny manipulator do przenoszenia kartonów (INDEVA Liftronic® Easy L80C)

Produkt firmy Scaglia INDEVA

Inteligentny manipulator do przenoszenia kartonów (INDEVA Liftronic® Easy L80C)

Produkt firmy Scaglia INDEVA

Pojemność do 240 kg. Szybka obsługa i precyzyjne pozycjonowanie ładunku, świetne prowadzenie, automatyczne wykrywanie wagi.

Informacje szczegółowe

Manipulator Liftronic ® EASY należy do serii Liftronic® inteligentnych manipulatorów przemysłowych, przeznaczonych do prostych aplikacji i nieskomplikowanych i szybkich cykli pracy. Jest on używany z narzędziami mechanicznych do podnoszenia (haki, uchwyty pantografu, szczęki, zaciski, itp. ).

Liftronic ® Easy posiada zaawansowany zaprogramowany układ logiczny, który czyni jego działanie naprawdę wyjątkowym, dodatkowo jest prosty w instalacji i utrzymaniu. Wszystko to razem i z konkurencyjna cena sprawiają, iż Liftronic ® EASY jest bardzo opłacalną inwestycją o krótkoterminowym zwrocie.

Różne modele są dostępne w pojemnościach do 240 kg i do różnych zastosowań np. kolumna wolnostojąca, sufit, szyny napowietrzne i ramiona.

Podsumowując, w porównaniu do tradycyjnych urządzeń podnoszących, takich jak podnośniki lub manipulatory pneumatyczne, INDEVA posiada następujące zalety:

  • Precyzyjne pozycjonowanie ładunku: Pozwala na dokładne i szybkie ruchy, dzięki kontroli mikroprocesorowej, system reaguje szybko, ale płynnie na ludzki dotyk.
  • Wykrywanie wagi i samorównoważenie: INDEVA w porównaniu do konwencjonalnych, wyważarek, które są ustawiane fabrycznie dla równoważenia jednej lub dwóch wag, automatycznie dostosowują się do masy ładunku, co pozwala obsługiwać ładunki o różnej masie bez resetowania przez operatora systemu za każdym razem.
  • Łatwe działanie: tradycyjne urządzenia podnoszące wymagają obsługi nieporęcznych i ciężkich narzędzi (efektory końca), podczas gdy INDEVA dostarcza lekkich i kompaktowych narzędzi do podnoszenia, które zapewniają lepszą widoczność podczas operacji przenoszenia i większą łatwość w poruszaniu się i pozycjonowaniu ładunków.
  • Silne, a pomimo to lekkie: INDEVA jest wyjątkowa, ponieważ jej manipulatory są bardzo kompaktowe i lekkie, a jednoczesnie bardzo silne.

Dane techniczne

Maks. pojemność 240 kg
Pobór mocy 700 VA
Poziom hałasu 40 dB (A)
Prędkość podnoszenia maks. 0,6 m/s
Sterowanie elektroniczne
Stopień ochrony IP54
Temperatura pracy od 0 ° do 40 ° C
Wysokość podnoszenia w pionie 3000 mm
Zakres roboczy maks. 4000 mm
Zasilanie 110/230 V, A / C - 50/60 Hz

Dokumenty do pobrania

  • Inteligentny manipulator do przenoszenia kartonów Liftronic® EASY Easy L80C Pobierz

O firmie Scaglia INDEVA

Scaglia INDEVA

Scaglia INDEVA

Projektowanie i produkcja manipulatorów przemysłowych do bardziej produktywnego transportu wewnętrznego różnego rodzaju ładunków.

Brembilla, Bergamo, Wlochy

.P-CTA-736384218-736384267