INFORMATOR PRZEMYSŁOWY
Bezpośredni kontakt z firmami

Inteligentny manipulator do przenoszenia kartonów (INDEVA Liftronic® Easy L80C)

  • Pojemność do 240 kg. Szybka obsługa i precyzyjne pozycjonowanie ładunku, świetne prowadzenie, automatyczne wykrywanie wagi.

Wyślij zapytania ofertowe na produkty związane z poniższymi kategoriami:

Szczegółowa informacja o produkcie Inteligentny manipulator do przenoszenia kartonów

Manipulator Liftronic ® EASY należy do serii Liftronic® inteligentnych manipulatorów przemysłowych, przeznaczonych do prostych aplikacji i nieskomplikowanych i szybkich cykli pracy. Jest on używany z narzędziami mechanicznych do podnoszenia (haki, uchwyty pantografu, szczęki, zaciski, itp. ).

Liftronic ® Easy posiada zaawansowany zaprogramowany układ logiczny, który czyni jego działanie naprawdę wyjątkowym, dodatkowo jest prosty w instalacji i utrzymaniu. Wszystko to razem i z konkurencyjna cena sprawiają, iż Liftronic ® EASY jest bardzo opłacalną inwestycją o krótkoterminowym zwrocie.

Różne modele są dostępne w pojemnościach do 240 kg i do różnych zastosowań np. kolumna wolnostojąca, sufit, szyny napowietrzne i ramiona.

Podsumowując, w porównaniu do tradycyjnych urządzeń podnoszących, takich jak podnośniki lub manipulatory pneumatyczne, INDEVA posiada następujące zalety:

  • Precyzyjne pozycjonowanie ładunku: Pozwala na dokładne i szybkie ruchy, dzięki kontroli mikroprocesorowej, system reaguje szybko, ale płynnie na ludzki dotyk.
  • Wykrywanie wagi i samorównoważenie: INDEVA w porównaniu do konwencjonalnych, wyważarek, które są ustawiane fabrycznie dla równoważenia jednej lub dwóch wag, automatycznie dostosowują się do masy ładunku, co pozwala obsługiwać ładunki o różnej masie bez resetowania przez operatora systemu za każdym razem.
  • Łatwe działanie: tradycyjne urządzenia podnoszące wymagają obsługi nieporęcznych i ciężkich narzędzi (efektory końca), podczas gdy INDEVA dostarcza lekkich i kompaktowych narzędzi do podnoszenia, które zapewniają lepszą widoczność podczas operacji przenoszenia i większą łatwość w poruszaniu się i pozycjonowaniu ładunków.
  • Silne, a pomimo to lekkie: INDEVA jest wyjątkowa, ponieważ jej manipulatory są bardzo kompaktowe i lekkie, a jednoczesnie bardzo silne.
Maks. pojemność 240 kg
Zakres roboczy maks. 4000 mm
Wysokość podnoszenia w pionie 3000 mm
Prędkość podnoszenia maks. 0,6 m/s
Sterowanie elektroniczne
Zasilanie 110/230 V, A / C - 50/60 Hz
Pobór mocy 700 VA
Stopień ochrony IP54
Temperatura pracy od 0 ° do 40 ° C
Poziom hałasu 40 dB (A)
Inne produkty firmy

.P-CTU-736384218