Używamy własnych plików cookie oraz stron trzecich, aby zwiększyć korzyści dla klienta i ulepszyć doświadczenie korzystania ze strony. Nawigowanie po stronie rozumiemy jako wyrażenie zgody na ich wykorzystanie. Aby uzyskać więcej informacji, proszę sprawdzić naszą politykę cookies

Urządzenia do formowania opakowań

Urządzenia do formowania opakowań (Sealed Air Instapak®)

Produkt firmy Sealed Air Polska

Urządzenia do formowania opakowań (Sealed Air Instapak®)

Produkt firmy Sealed Air Polska

Rozwiązania w dziedzinie opakowań piankowych.

Połączenie szybkości systemu pakowania metodą foam-in-bag z wysokiej jakości ochroną, gwarantowaną przez specjalnie zaprojektowane opakowanie.

Urządzenia do formowania opakowań Instapak® foam-in-bag produkują poduszki amortyzujące o określonym kształcie dla produktów wymagających dopasowanego i specjalnie zaprojektowanego materiału ochronnego. Oferowany system formowania opakowań Instapak ® foam-in-bag można dostosować do własnych wymagań, bez względu na to czy pakowane jest 20, czy 2000 produktów dziennie. 

Uniwersalność

Kształt poduszek piankowych można łatwo dostosować do wymogów danego projektu. Poduszki ochronne mogą zostać zaprojektowane tak, aby spełniały żądaną funkcję.

Ochrona
Wykonane na zamówienie poduszki amortyzujące chronią produkt przed wstrząsami i wibracjami podczas transportu i magazynowania

Oszczędność czasu i przestrzeni mgazynowej

W porównaniu z tradycyjnymi metodami pakowania, produkcja poduszek amortyzujących „just-in-time" (ang. dokładnie na czas) pozwala zaoszczędzić czas i przestrzeń magazynową.

System formujący opakowania

Urządzenia do formowania opakowań Instapak®produkują poduszki amortyzujące o określonym kształcie dla produktów wymagających dopasowanego i specjalnie zaprojektowanego materiału ochronnego. Oferowany system formowania opakowań Instapak ® foam-in-bag można dostosować do własnych wymagań, bez względu na to czy pakowane jest 20, czy 2000 produktów dziennie.

System podwójnie modelujący Instapak® Dual

  • Do 100 kształtek / godzinę
  • Zajmuje 1,5 m² miejsca

System modelujący Instapak ® Wheel

  • Do 300 kształtek na godzinę
  • Zajmuje 2 m²miejsca

System do szybkiego formowania kształtek Instamoulder TM

  • Idealny do pakowania, objętość
  • Do 600 kształtek na godzinę
  • Powierzchnia użytkowa wymagane: 4 m² *
  • Nie uwzględnia miejsca potrzebnego dla systemu SpeedyPacker TM

System modelujący Instapak ® AIM TM

System Instapak ® AIM TM wytwarza zwarte i zmodyfikowane kształtki piankowe.
W tym zautomatyzowanym procesie formowania poduszek można wyprodukować do czterech kształtek o wysokiej jakości na minutę. Poduszki mogą być dozowane do obszernego kosza lub dostarczane bezpośrednio na linię produkcyjną.

Warunki handlowe

Sprzedaż lub wynajem

Dokumenty do pobrania

  • Urządzenia do formowania opakowań Instapak® Pobierz

O firmie Sealed Air Polska

Sealed Air Polska

Światowy lider w dziedzinie produkcji materiałów ochronnych, systemów opakowaniowych i systemów wypełniających opakowania.

Ożarów Mazowiecki ,Polska

Polecane firmy w kategorii Opakowania ochronne

.P-CTU-736384564