Używamy własnych plików cookie oraz stron trzecich, aby zwiększyć korzyści dla klienta i ulepszyć doświadczenie korzystania ze strony. Nawigowanie po stronie rozumiemy jako wyrażenie zgody na ich wykorzystanie. Aby uzyskać więcej informacji, proszę sprawdzić naszą politykę cookies

Sels

Firma dostarczająca produkty i rozwiązania techniczne z zakresu automatyki przemysłowej.

Warszawa, Polska

O firmie Sels

 

Firma SELS (do 1992 PUH) jest obecna na rynku polskim od 1984 roku. Dostarczamy produkty i rozwiązania techniczne z zakresu automatyki przemysłowej. Nasi klienci wywodzą się ze wszystkich branż przemysłu, w szczególności: z przemysłu budowlanego, energetycznego, stoczniowego, rolno-spożywczego, farmaceutycznego, maszyn pakujących, górnictwa i wielu innych.

Przede wszystkim słyniemy z produkcji zbliżeniowych czujników indukcyjnych - niezawodnych i odpornych na działanie czynników zewnętrznych.

Bazując na najnowszych osiągnięciach techniki, udoskonalamy oferowane produkty, wprowadzamy nowe uruchomienia, aby zaspokoić wymagania klientów.

Organizacja pracy zgodna z wymaganiami normy ISO 9001-2000 umożliwia jeszcze lepszą obsługę klienta poprzez analizę jego potrzeb: od powstania nowej konstrukcji do jakości realizacji zamówień, pomocy technicznej.

Pozycję naszej firmy podkreślają wyłączne przedstawicielstwa na terenie Polski dwóch innowacyjnych firm z branży automatyki przemysłowej:

  • Sensopart - jednego z liderów w produkcji zaawansowanych technicznie czujników optycznych
  • Invertek Drives Ltd.– nowatorskiej, dynamicznie rozwijającej się brytyjskiej firmy w branży napędów do silników AC.
Nasza wieloletnia, konsekwentna i twórcza praca nad rozwojem firmy jest powodem do uznania nas za stabilnego i wiarygodnego partnera.

Potwierdzeniem skuteczności podjętych działań jest stale zwiększająca się ilość zadowolonych klientów.

Polecane firmy w kategorii Obrabiarki i narzędzia

.C-CTU-949948909