Używamy własnych plików cookie oraz stron trzecich, aby zwiększyć korzyści dla klienta i ulepszyć doświadczenie korzystania ze strony. Nawigowanie po stronie rozumiemy jako wyrażenie zgody na ich wykorzystanie. Aby uzyskać więcej informacji, proszę sprawdzić naszą politykę cookies

Listwa rolkowa (Dinalager®)

Produkt firmy Slask

Idealne do przenoszenia towarów, zastosowanie w regałach dynamicznych.

Na listwę składają się następujące elementy: stal galwanizowana perforowana o grubości 0,8 mm plus rolki tłoczone z polipropylenu (polietylenu w przypadku rolek do pracy w temp. -30ºC) zamontowane na osi o średnicy 3 mm z polerowanej stali.
Materiał jest zawsze przycinany z dokładnością do 1 mm i montowany na wymiar zgodny z życzeniem klienta.
Odległość pomiędzy otworami jest zawsze wielokrotnością 16,5 mm, zatem minimalna odległość między rolkami wynosi 33 mm. W przypadku rolek z kołnierzem minimalna odległość wynosi 49,5 mm.
Otwór o średnicy 4 mm umieszczony w podstawie ułatwia późniejszy montaż nitami lub wkrętami.

Komentarze
Obciążenie 2 listw.
W celu zwiększenia ładowności każdego toru, należy wziąć pod uwagę, że np. w wypadku listw ułożonych symetrycznie, po jednej listwie na każdej krawędzi i trzecia pośrodku, środkowa będzie miała dwa razy większe obciążenie niż pozostałe. W związku z tym zalecane jest proporcjonalne i parzyste zwiększenie liczby listw.
Ogólnie, każda rolka może wytrzymać,  nie deformując się , niezależnie od wytrzymałości listwy, maksymalny ciężar 40 kg.

Dokumenty do pobrania

O firmie Slask

Slask

Dostawca systemów mini-szynowych do modułów i regałów składowania dynamicznego.

Katowice, Polska

.P-CTU-736384218-736384219