Softlab Trade

Produkcja oprogramowania ERP wspomagającego zarządzanie przedsiębiorstwem oraz związane z tym usługi wdrożeniowe.

Warszawa, Polska

O firmie Softlab Trade

SOFTLAB jest jednym z wiodących krajowych producentów oprogramowania wspomagającego zarządzanie przedsiębiorstwem, obecnym na rynku od 1989 roku. Jest częścią grupy znanej giełdowej spółki informatycznej Asseco Poland. SOFTLAB obejmuje w grupie pozycję Centrum Kompetencyjnego w zakresie oprogramowania dla przedsiębiorstw wymagających „kastomizacji” i stanowi jeden z filarów tworzonego przez ASSECO Centrum Oprogramowania w Europie Środkowo-Wschodniej.

Firma produkuje oprogramowanie ERP wspomagające zarządzanie przedsiębiorstwem, które dzięki nowoczesnej budowie umożliwia szybką adaptację do modelu biznesowego praktycznie każdej firmy i szybkie tworzenie rozwiązań dedykowanych. Wykonuje również audyt istniejących rozwiązań i infrastruktury IT, analizę i reengenering procesów biznesowych, oferuje usługi wdrożeniowe związane z oferowanym systemem.

Umożliwia to oferowanie kompleksowych rozwiązań informatycznych pozwalających na usprawnienie i optymalizację procesów gospodarczych w firmach o różnorodnym profilu działalności. Zapewnia łatwy dostęp do zasobów informacyjnych, ułatwia podejmowanie trafnych decyzji biznesowych, umożliwia osiągnięcie przewagi konkurencyjnej.

Ponadto SOFTLAB oferuje szeroki zakres usług i produktów z dziedziny kompleksowej informatyzacji firmy, związanych ze sprzętem i integracją systemów.

Dobre przygotowanie merytoryczne oraz wieloletnia praktyka ponad 100 osobowego zespołu wdrożeniowego oraz programistów sprawiają, że kolejne wersje programów znalazły już zastosowanie w kilku tysiącach wiodących polskich i międzynarodowych przedsiębiorstw. Klientami SOFTLAB są zarówno duże przedsiębiorstwa dystrybucyjne, centrale handlowe i hurtownie, zakłady produkcyjne, jak również światowe firmy audytorskie, koncerny naftowe, przedsiębiorstwa transportowe, firmy komputerowe, wydawnictwa oraz jednostki budżetowe.

Polecane firmy w kategorii Oprogramowanie i doradztwo przemysłowe

.C-CTU-736384433