Używamy własnych plików cookie oraz stron trzecich, aby zwiększyć korzyści dla klienta i ulepszyć doświadczenie korzystania ze strony. Nawigowanie po stronie rozumiemy jako wyrażenie zgody na ich wykorzystanie. Aby uzyskać więcej informacji, proszę sprawdzić naszą politykę cookies

Softlab Trade

Produkcja oprogramowania ERP wspomagającego zarządzanie przedsiębiorstwem oraz związane z tym usługi wdrożeniowe.

Warszawa, Polska

O firmie Softlab Trade

SOFTLAB jest jednym z wiodących krajowych producentów oprogramowania wspomagającego zarządzanie przedsiębiorstwem, obecnym na rynku od 1989 roku. Jest częścią grupy znanej giełdowej spółki informatycznej Asseco Poland. SOFTLAB obejmuje w grupie pozycję Centrum Kompetencyjnego w zakresie oprogramowania dla przedsiębiorstw wymagających „kastomizacji” i stanowi jeden z filarów tworzonego przez ASSECO Centrum Oprogramowania w Europie Środkowo-Wschodniej.

Firma produkuje oprogramowanie ERP wspomagające zarządzanie przedsiębiorstwem, które dzięki nowoczesnej budowie umożliwia szybką adaptację do modelu biznesowego praktycznie każdej firmy i szybkie tworzenie rozwiązań dedykowanych. Wykonuje również audyt istniejących rozwiązań i infrastruktury IT, analizę i reengenering procesów biznesowych, oferuje usługi wdrożeniowe związane z oferowanym systemem.

Umożliwia to oferowanie kompleksowych rozwiązań informatycznych pozwalających na usprawnienie i optymalizację procesów gospodarczych w firmach o różnorodnym profilu działalności. Zapewnia łatwy dostęp do zasobów informacyjnych, ułatwia podejmowanie trafnych decyzji biznesowych, umożliwia osiągnięcie przewagi konkurencyjnej.

Ponadto SOFTLAB oferuje szeroki zakres usług i produktów z dziedziny kompleksowej informatyzacji firmy, związanych ze sprzętem i integracją systemów.

Dobre przygotowanie merytoryczne oraz wieloletnia praktyka ponad 100 osobowego zespołu wdrożeniowego oraz programistów sprawiają, że kolejne wersje programów znalazły już zastosowanie w kilku tysiącach wiodących polskich i międzynarodowych przedsiębiorstw. Klientami SOFTLAB są zarówno duże przedsiębiorstwa dystrybucyjne, centrale handlowe i hurtownie, zakłady produkcyjne, jak również światowe firmy audytorskie, koncerny naftowe, przedsiębiorstwa transportowe, firmy komputerowe, wydawnictwa oraz jednostki budżetowe.

Polecane firmy w kategorii Oprogramowanie i doradztwo przemysłowe

.C-CTU-736384433