Spedman Global Logistics

Zajmujemy się tworzeniem rozwiązań logistycznych w oparciu o transport lotniczy, morski i lądowy. Łączymy rynki: Polski, Skandynawii i Europy Centralnej z resztą świata.

Gdynia, pomorskie, Polska

O firmie Spedman Global Logistics

Obsługa spedycyjna - globalnie!

Nasz zespół składa się z doświadczonych specjalistów z zakresu spedycji morskiej, lotniczej i lądowej oraz agentów celnych.Naszą ofertę adresujemy do firm produkcyjnych, handlowych, eksporterów, importerów oraz wszelkich osób zainteresowanych przemieszczaniem dowolnego ładunku - morzem, powietrzem lub lądem.

Od lat obsługujemy logistykę w niemal wszystkich sektorach gospodarki - naszymi klientami są zarówno firmy branży spożywczej, koncerny odzieżowe i dostawcy produktów konsumpcyjnych, jak i koncerny motoryzacyjne, chemiczne czy producenci przemysły ciężkiego.

Wszechstronne doświadczenie praktyczne, poparte solidną wiedzą z zakresu towaroznawstwa, technologii transportu oraz prawa, pozwoli nam przygotować najlepsze rozwiązanie logistyczne pod kątem Twojego biznesu.

Specjalizujemy się w spedycji ładunków:- mrożonych i wymagających kontrolowanej temperatury na całej trasie przewozu,- niebezpiecznych (IMO, ADR) - ponadgabarytowych i ciężkich- wrażliwych na czas i warunki przewozu.

Nasze możliwości:

  • Fracht Lotniczy
  • Fracht Morski
  • Transport Lądowy
  • Project Cargo
  • Obsługa Celna
  • Logistyka Magazynowa

Certyfikaty:

AEO

Polecane firmy w kategorii Transport i logistyka

.C-CTU-736384304