Używamy własnych plików cookie oraz stron trzecich, aby zwiększyć korzyści dla klienta i ulepszyć doświadczenie korzystania ze strony. Nawigowanie po stronie rozumiemy jako wyrażenie zgody na ich wykorzystanie. Aby uzyskać więcej informacji, proszę sprawdzić naszą politykę cookies

Spedman Global Logistics

Zajmujemy się tworzeniem rozwiązań logistycznych w oparciu o transport lotniczy, morski i lądowy. Łączymy rynki: Polski, Skandynawii i Europy Centralnej z resztą świata.

Gdynia, pomorskie, Polska

O firmie Spedman Global Logistics

Obsługa spedycyjna - globalnie!

Nasz zespół składa się z doświadczonych specjalistów z zakresu spedycji morskiej, lotniczej i lądowej oraz agentów celnych.Naszą ofertę adresujemy do firm produkcyjnych, handlowych, eksporterów, importerów oraz wszelkich osób zainteresowanych przemieszczaniem dowolnego ładunku - morzem, powietrzem lub lądem.

Od lat obsługujemy logistykę w niemal wszystkich sektorach gospodarki - naszymi klientami są zarówno firmy branży spożywczej, koncerny odzieżowe i dostawcy produktów konsumpcyjnych, jak i koncerny motoryzacyjne, chemiczne czy producenci przemysły ciężkiego.

Wszechstronne doświadczenie praktyczne, poparte solidną wiedzą z zakresu towaroznawstwa, technologii transportu oraz prawa, pozwoli nam przygotować najlepsze rozwiązanie logistyczne pod kątem Twojego biznesu.

Specjalizujemy się w spedycji ładunków:- mrożonych i wymagających kontrolowanej temperatury na całej trasie przewozu,- niebezpiecznych (IMO, ADR) - ponadgabarytowych i ciężkich- wrażliwych na czas i warunki przewozu.

Nasze możliwości:

  • Fracht Lotniczy
  • Fracht Morski
  • Transport Lądowy
  • Project Cargo
  • Obsługa Celna
  • Logistyka Magazynowa

Certyfikaty:

AEO

Polecane firmy w kategorii Transport i logistyka

.C-CTU-736384304