INFORMATOR PRZEMYSŁOWY
Bezpośredni kontakt z firmami

Strapmet

(Strapmet Sp. z o.o.)

Strapmet to firma , która od wielu lat oferuje Klientom optymalne rozwiązania w zakresie pakowania wyrobów. Z nami tanio i solidnie zapakujesz swoje produkty.Szczegółowa informacja o firmie Strapmet

Strapmet Sp. z o.o. to firma, która od wielu lat oferuje Klientom optymalne rozwiązania w zakresie pakowania wyrobów. Ciągłe doskonalenie umiejętności, wiedza i doświadczenie naszych specjalistów to atut, dzięki któremu oferujemy naszym Klientom urządzenia i materiały, które ich w pełni satysfakcjonują.

Stała współpraca z czołowymi producentami maszyn i materiałów do pakowania pozwala nam ciągle rozszerzać ofertę naszej firmy.

Wspólne projekty realizowane z przedsiębiorstwem Defalin zapewniają ciągły rozwój technologiczny oferowanych maszyn i urządzeń do pakowania. Wynikiem tej współpracy jest seria nowoczesnych urządzeń typu "Defalin", które w maksymalnym stopniu wykorzystują możliwości stosowanych materiałów do pakowania.

Oferujemy jakość za rozsądną cenę.

Dostarczamy: wiązarki , zgrzewarki, narzędzia do pakowania, taśmy polipropylenowe i poliestrowe z nadrukiem i bez, linki, sznurki i siatki rolnicze, siatki opakowaniowe oraz inne akcesoria do pakowania.

Telefon
Zobacz telefon
Adres ul. Spokojna 1
58-160  Świebodzice
dolnośląskie - POLSKA
(Kliknij żeby zobaczyć mapę)

Produkty firmy Strapmet

.C-CTU-736384564