INFORMATOR PRZEMYSŁOWY
Bezpośredni kontakt z firmami

SUPERMACH Spolka Komandytowa

(SUPERMACH Spolka Komandytowa)

Firma powstała w 2011 roku. Posiada ponad dwudziestoletnie doświadczenie w branży maszyn pakujących, linii dozujących i linii produkcyjnych.Szczegółowa informacja o firmie SUPERMACH Spolka Komandytowa

W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki wybór urządzeń pakujących, maszyn i urządzeń produkcyjnych (w tym młyny do mielenia, mieszalniki i prażarki) oraz wspomagających produkcję dozowników, przenośników taśmowych i ślimakowych.

Wspomagamy projektowanie i zestawianie linii pakujących od pakowania produktu w opakowania jednostkowe aż do opakowań zbiorczych. Realizujemy projekty od prostego jednostkowego urządzenia po kompletne linie. W 2014 roku obdarzyła nas zaufaniem firma AppecAstro i zostaliśmy ich przedstawicielem w Polsce.

Automaty i półautomaty produkowane przez naszego czeskiego partnera doskonale uzupełniają naszą ofertę o szereg maszyn pakujących i kartoniarek.

Dodatkowo oferujemy usługi serwisowe na automaty pakujące i inne urządzenia oraz bogaty wybór materiałów eksploatacyjnych, takich jak tkaniny teflonowe, taśmy khantalowe oraz części zamienne z zakresu automatyki, pneumatyki i mechaniki.

Telefon
Zobacz telefon
Adres ul. Chodecka 15 lok. 104
03-350  Warszawa
mazowieckie - POLSKA
(Kliknij żeby zobaczyć mapę)

Produkty firmy SUPERMACH Spolka Komandytowa

.C-CTU-736384564