System Logistics

Firma specjalizująca się w produkcji automatycznych systemów magazynowania i manipulacji towarów dla różnych branży przemysłu.

Fiorano Modenese, Modena, Wlochy

O firmie System Logistics

Firma System powstała w 1970r. w mieście Fiorano Modenese, w samym sercu słynącego z wyrobów ceramicznych regionu Włoch. Założycielem firmy jest jej obecny prezes Franco Stefani. Podstawowa działalność firmy System obejmuje sektor ceramiczny, a w szczególności produkcję automatyki przemysłowej.

Osiągnięte cele są dla nas motywacją do wykorzystywania wiedzy zdobywanej na przestrzeni lat działalności w różnych sektorach, która pozwoliła nam poszerzyć nasze horyzonty biznesowe o gałąź logistyki i elektroniki. W chwili obecnej grupa System posiada trzy oddziały zajmujące się różnymi gałęziami przemysłu: System Ceramics, System Logistics oraz System Electronics.

Oddział System Logistics powstał w 1976r., początkowo pod nazwą System CMA, i specjalizuje się w produkcji systemów automatycznych oraz systemów manipulacji towarami dla róznych dziedzin przemysłu.

Filozofia firmy, nastawiona na klienta, jako główny cel stawia przed nami zapewnienie odpowiedniego doradztwa i pomocy przy projektowaniu instalacji, które pozwoliłyby na zwiększenie wartości oferowanych produktów i usług, dzięki naszym rozwiązaniom technologicznym. System Logistics świadczy usługi w sposób bardzo dynamiczny, a oferowane przez nas rozwiązania są zawsze na czasie, by sprostać rynkowym wyzwaniom sektora logistyki, odgrywającej coraz większą rolę strategiczną w zwiększaniu konkurencyjności firm.

.C-CTU-736384278