INFORMATOR PRZEMYSŁOWY
Bezpośredni kontakt z firmami

Tap Poland

(Tap Poland Sp. z o.o.)

TAP Poland jest specjalistą w dziedzinie ochrony środowiska, magazynowania oraz transportu wewnętrznego. Nasze produkty pozwalają między innymi na maksymalne wykorzystanie powierzchni magazynu.Szczegółowa informacja o firmie Tap Poland

TAP Poland jest międzynarodowym specjalistą w dziedzinie ochrony środowiska, magazynowania oraz transportu wewnętrznego. Nasze produkty pozwalają między innymi na maksymalne wykorzystanie powierzchni magazynu.

Przykładem tego są palety słupkowe manurack, które są idealnym rozwiązaniem umożliwiającym czasowe magazynowanie produktów luzem lub na palecie. Paleta słupkowa manubag natomiast jest idealna dla składowania towarów w workach typu Big bag, pozwala ona na uzyskanie stabilnej konstrukcji całości. Nadstawki paletowe, pojemniki siatkowe, pojemniki blaszane są również niezastąpione w transporcie i przechowywaniu różnego rodzaju produktów, a pojemniki plastikowe, które wykonane są z polietylenu wysokiej gęstości, charakteryzują się dużą odpornością na wstrząsy, wahania temperatury, nadają się do przechowywania artykułów spożywczych i są bardzo wygodne w użyciu.

Oferujemy również szereg akcesoriów do regałów. Osłony słupów, ścienne, narożnikowe, panele półkowe z wzmocnieniami, barierki znajdują zastosowanie w każdym magazynie. W asortymencie znajduje się też szereg platform oraz wanien ociekowych zapewniających doskonałą ochronę przed wyciekiem szkodliwych płynów, co przyczynia się do ochrony wód i gleby. Dodatkowo produkty te zapewniają bezpieczne składowanie i przemieszczanie pojemników ze szkodliwymi substancjami.

Oferujemy również gamę zapór oraz płytek wykonanych z poliuretanu, zapewniających szczelność i chroniących przed wyciekiem niebezpiecznych substancji do sieci kanalizacyjnej.

Oferta naszej firmy jest bogata w różnego rodzaju produkty i akcesoria magazynowe. Są one niezbędne w każdym magazynie, by zapewnić bezpieczeństwo i porządek.

Telefon
Zobacz telefon
Adres ul. Romana Maya 1
61-371  Poznań
wielkopolskie - POLSKA
(Kliknij żeby zobaczyć mapę)

Komunikaty prasowe firmy Tap Poland

Wanny ociekowe od TAP Poland

25/07/2011, Poznań - Wanny ociekowe stanowią zabezpieczenie przed wyciekiem substancji z beczek.

Wózek transportowy firmy TAP Poland

20/06/2011, Poznań - Poręczny zwrotny i dobrze wyważony składany wózek jest niezwykle praktyczny a wręcz niezbędny w każdym magazynie i warsztacie.

10 lat TAP Poland!

15/06/2011, Poznań - Urodzinowa promocja dotyczącą wielu produktów z branży magazynowania i transportu wewnętrznego!

Produkty firmy Tap Poland

.C-CTU-736384278