TELS Polska

Grupa TELS jest międzynarodowym operatorem transportowo-spedycyjnym świadczącym usługi w zakresie transportu drogowego, kolejowego, morskiego i lotniczego.

Warszawa, mazowieckie, Polska

O firmie TELS Polska

Grupa TELS (Transeuropean Logistic Services Ltd.) została założona w 2001 r. w Londynie z udziałem wspólnego kapitału białorusko-angielskiego. Obecnie firma ma swoje oddziały w Wielkiej Brytanii, Białorusi, Polsce, Rosji, Ukrainie i Czechach. Sieć oddziałów stale się rozrasta, planowane jest uruchamianie kolejnych w nowych regionach i krajach, zarówno na wschodzie jak i na zachodzie Europy. Ponad 400 wysokiej klasy specjalistów w dziedzinie logistyki organizuje przewozy ładunków z dowolnego miejsca na świecie w najwyższych standardach jakości, pewnie i na czas.

Firma oferuje wszystkie rodzaje usług transportowych:

  • drogowe,
  • morskie,
  • lotnicze,
  • kolejowe.

W Polsce TELS działa od 2006 r. i specjalizuje się w spedycji drogowej, organizuje transporty zarówno na kierunki wschodnie jak i Europy Zachodniej, w tym obsługę ładunków typu ADR i ponadgabarytowych.

Certyfikaty: firma wdrożyła System Zarządzania Jakością, posiada certyfikaty ISO 9001:2008, ISO 14001:2004 oraz SQAS.

Nasi pracownicy to profesjonaliści w swoim zawodzie. Jakość świadczonych usług jest dla nas kwestią priorytetową, dlatego systematycznie monitorujemy poziom satysfakcji naszych Klientów ze współpracy z nami, oceniamy pracę naszych pracowników i stale podnosimy ich kompetencje i kwalifikacje.

Polecane firmy w kategorii Transport i logistyka

.C-CTU-736384304