Używamy własnych plików cookie oraz stron trzecich, aby zwiększyć korzyści dla klienta i ulepszyć doświadczenie korzystania ze strony. Nawigowanie po stronie rozumiemy jako wyrażenie zgody na ich wykorzystanie. Aby uzyskać więcej informacji, proszę sprawdzić naszą politykę cookies

TELS Polska

Grupa TELS jest międzynarodowym operatorem transportowo-spedycyjnym świadczącym usługi w zakresie transportu drogowego, kolejowego, morskiego i lotniczego.

Warszawa, mazowieckie, Polska

O firmie TELS Polska

Grupa TELS (Transeuropean Logistic Services Ltd.) została założona w 2001 r. w Londynie z udziałem wspólnego kapitału białorusko-angielskiego. Obecnie firma ma swoje oddziały w Wielkiej Brytanii, Białorusi, Polsce, Rosji, Ukrainie i Czechach. Sieć oddziałów stale się rozrasta, planowane jest uruchamianie kolejnych w nowych regionach i krajach, zarówno na wschodzie jak i na zachodzie Europy. Ponad 400 wysokiej klasy specjalistów w dziedzinie logistyki organizuje przewozy ładunków z dowolnego miejsca na świecie w najwyższych standardach jakości, pewnie i na czas.

Firma oferuje wszystkie rodzaje usług transportowych:

  • drogowe,
  • morskie,
  • lotnicze,
  • kolejowe.

W Polsce TELS działa od 2006 r. i specjalizuje się w spedycji drogowej, organizuje transporty zarówno na kierunki wschodnie jak i Europy Zachodniej, w tym obsługę ładunków typu ADR i ponadgabarytowych.

Certyfikaty: firma wdrożyła System Zarządzania Jakością, posiada certyfikaty ISO 9001:2008, ISO 14001:2004 oraz SQAS.

Nasi pracownicy to profesjonaliści w swoim zawodzie. Jakość świadczonych usług jest dla nas kwestią priorytetową, dlatego systematycznie monitorujemy poziom satysfakcji naszych Klientów ze współpracy z nami, oceniamy pracę naszych pracowników i stale podnosimy ich kompetencje i kwalifikacje.

Polecane firmy w kategorii Transport i logistyka

.C-CTU-736384304