INFORMATOR PRZEMYSŁOWY
Bezpośredni kontakt z firmami

TM Pedane

(TM Pedane S.r.l.)

Produkujemy: podesty ręczne aluminiowe, rampy hydrauliczne aluminiowe, kompletne doki przeładunkowe, rampy przeładunkowe dla pojazdów, windy załadunkowe oraz inne systemy załadunkowe dla logistyki.Szczegółowa informacja o firmie TM Pedane

Pod koniec lat 60tych bracia Trobbiani rozpoczęli swoją działalność w zakresie lekkiej ślusarki stalowej wychodząc naprzeciw oczekiwaniom lokalnych firm aż do lat 80tych kiedy to jedna z bardzo ważnych firm sektora transportowego zleciła wykonanie "pomostów" stalowych służących połączeniu powierzchni rozładunkowych.

Od tamtego momentu na zlecenie innych firm z tego sektora rozpoczęliśmy prace nad usprawnieniem cieżkich i rdzewiejących "pomostów" stalowych.

Firma zaczyna inwestować w nowe technologie i w ciągu kilku lat, po różnych próbach, porażkach i ulepszeniach powstaje nowy, solidny, praktyczny i lekki produkt "podest aluminiowy".

W międzyczasie dołączają nowe siły rodzinne prowadzące firmę na drogę innowacji handlowej i produkcyjnej. W 2002 roku powstaje TM Pedane S.r.l. specjalizująca się w produkcji ręcznych podestów aluminiowych do przeładunku towarów.

Firma TM Pedane S.r.l. uzyskuje pozycję lidera na poziomie Włoch i zaczyna mocną ekspansję w Unii Europejskiej w sektorze transportowym oferując obsługę i jakość na najwyższym poziomie dzisiaj możliwym.

Telefon
Zobacz telefon
Adres Via Roma, snc
63014  Montegranaro
Fermo - WŁOCHY
(Kliknij żeby zobaczyć mapę)

Produkty firmy TM Pedane

.C-CTU-4314871451