INFORMATOR PRZEMYSŁOWY
Bezpośredni kontakt z firmami

TRANS-TOK

(TRANS-TOK Dariusz Toczek)

Zajmujemy się kompleksową obsługą większości towarów. Obsługujemy towary niebezpieczne ADR, towary AGD, RTV, elektronika, towary neutralne, zabawki, kosmetyki, dodatki do spożywki, produkty spożywcze.Szczegółowa informacja o firmie TRANS-TOK

Działałamy w większości gałęzi gospodarki a z naszych usług korzystają jedne z największych firm w kraju. Obsługujemy małe firmy krajowe, duże spółki akcyjne oraz zagraniczne koncerny.

Magazynujemy towary niebezpieczne ADR, zapewniamy kompleksową obsługę zarówno magazynową jak i transportową. Obsługujemy wszystkie klasy z wyjątkiem 1 i 7.

Dysponujemy własnym magazynem o pojemności 10 000 miejsc paletowych w systemie wysokiego składowania. Dzięki wykorzystaniu nowoczesnej techniki i wózków systemowych udało się nam maksymalnie wykorzystać powierzchnie, jaką daje nasz magazyn.

Specjalizujemy się w obsłudze towarów elektronicznych. Nasz magazyn jest strzeżony i monitorowany a dodatkowe ubezpieczenia zabezpieczają interesy nasze i naszych klientów.

Zajmujemy się dystrybucją produktów spożywczych, dodatków spożywczych oraz dodatków paszowych. Posiadamy wszystkie uprawnienia oraz certyfikaty uprawniające takie jak HACCP.

Zajmujemy się transportem drobnicowym, paletowym oraz cało-samochodowym. Naszym klientom możemy zaproponować dodatkowo transport kurierski towarów niebezpiecznych ADR.

Zapraszamy wszystkie firmy, krajowe i zagraniczne do współpracy. Dzięki ponad 20 letniemu doświadczeniu możemy konkurować z największymi firmami w kraju, co potwierdzają starty i wyniki w takich projektach jak "Operator Logistyczny".

Jesteśmy w czołówce logistycznych firm w Polsce.

Certyfikaty jakości ISO 2008:9001, HACCP
Telefon
Zobacz telefon
Adres ul. Sławęcińska 14
05-850  Ożarów-Mazowiecki
mazowieckie - POLSKA
(Kliknij żeby zobaczyć mapę)

Produkty firmy TRANS-TOK

.C-CTU-736384304