Używamy własnych plików cookie oraz stron trzecich, aby zwiększyć korzyści dla klienta i ulepszyć doświadczenie korzystania ze strony. Nawigowanie po stronie rozumiemy jako wyrażenie zgody na ich wykorzystanie. Aby uzyskać więcej informacji, proszę sprawdzić naszą politykę cookies

Transaco Group
Transaco Group

Transaco Group

Transaco Group Sp. z o.o.

Transaco Group dostarcza systemy rozwiązań do ochrony transportowanych produktów dla produkcji, handlu i logistyki.

Dzierżoniów, dolnośląskie, Polska

O firmie Transaco Group

Firma TRANSACO Group Sp. z o.o. prowadzi działalność od 1993 roku. Od chwili powstania związana jest z produktami firmy STRAPEX będąc wyłącznym ich dystrybutorem na rynku polskim.

W okresie swojej działalności ukształtował się profil firmy, która nie tylko oferuje maszyny i urządzenia do opasywania taśmami PP/PET ale dostarcza kompletne linie technologiczne do pakowania w cyklu automatycznym zawierające transportery, manipulatory, maszyny do owijania folią stretch, urządzenia do etykietowania i inne niezbędne w procesie pakowania.

Wieloletnie doświadczenie i wsparcie wysokiej jakości urządzeniami firmy STRAPEX pozwoliły nam na zajęcie wiodącej pozycji w zakresie dostaw ręcznych urządzeń zasilanych akumulatorem, maszyn i kompletnych linii pakujących dla wielu branż przemysłowych.

.C-CTA-736384564