Używamy własnych plików cookie oraz stron trzecich, aby zwiększyć korzyści dla klienta i ulepszyć doświadczenie korzystania ze strony. Nawigowanie po stronie rozumiemy jako wyrażenie zgody na ich wykorzystanie. Aby uzyskać więcej informacji, proszę sprawdzić naszą politykę cookies

Tygro

Wysokiej jakości palety metalowe w szerokim asortymencie: z blachy, siatki i kształtowników, stałe i przejezdne do magazynowania i transportu.

Ceków, Polska

O firmie Tygro

Chcielibyśmy zaprosić Państwa do zakupu naszych wyrobów.

Produkujemy wysokiej jakości palety metalowe w szerokim asortymencie: z blachy, siatki i kształtowników, stałe i przejezdne do magazynowania i transportu. Nasze wyroby malowane są metodą zanurzeniową, proszkową oraz natryskową na mokro - we wszystkich kolorach RAL. Stosujemy cynkowanie galwaniczne i ogniowe.

Jesteśmy w stanie zrealizować każde indywidualne zamówienie według dokumentacji powierzonej lub własnej, a nasza wykwalifikowana kadra - zaproponować rozwiązania, które spełnią Państwa oczekiwania.

Łączymy w swoich wyrobach tradycję i doświadczenie z nowoczesną technologią wykonywania oraz wysoką jakością. Nasze wyroby sprzedawane są przede wszystkim na rynku niemieckim.

Licząc na owocną współpracę, łączymy wyrazy szacunku i serdeczne pozdrowienia.

Polecane firmy w kategorii Pojemniki, palety, kontenery

.C-CTU-736384164