INFORMATOR PRZEMYSŁOWY
Bezpośredni kontakt z firmami

Unilogo

(Unilogo)

Specjalizujemy się w projektowaniu, produkcji i serwisie urządzeń do etykietowania, linii nalewających i zamykających.


Poproś o informację

 

Wystąpił błąd i nie udało się wysłać informacji.Nie można wysłać części informacji, spróbuj ponownie.
Prosimy spróbować ponownie

Szczegółowa informacja o firmie Unilogo

Specjalizujemy się w projektowaniu, produkcji i serwisie urządzeń do etykietowania. Ważnym dopełnieniem oferty jest dostarczanie wszelkiego rodzaju etykiet samoprzylepnych. Taki zakres działań pozwala nam zagwarantować najwyższą jakość oferowanych usług.

W naszej ofercie znajduje się wiele rodzajów maszyn etykietujących. Począwszy od małych, półautomatycznych po wielogłowicowe automaty przeznaczone do pracy ciągłej z wysoką wydajnością. Warto nadmienić, że dzięki modułowym rozwiązaniom stosowanym przez Unilogo możliwe jest etykietowanie wielu różnych typów opakowań na jednej maszynie.

Wytrwałość, pracowitość i sumienność naszego zespołu wprowadziło Unilogo do czołówki firm zajmujących się tymi zagadnieniami. Stworzyliśmy firmę naszych marzeń, uczciwą rzetelną tak wobec Klientów, jak i własnych pracowników.

Znakowanie palet, etykiety samoprzylepne - z tematyką znakowania i etykietowania związany jestem od 1994 roku - dodaje Tomasz Nowacki, założyciel firmy - Unilogo w obecnej formule istnieje od 2000 roku.

Na naszej liście referencyjnej znajduje się ponad 1000 przedsiębiorstw. Możemy poszczycić się współpracą z tak znamienitymi Klientami jak m. in.: Avon Operations Polska Sp. z o.o., Browary Belgia, Eveline, Federal Mogul, Frubex, Joanna, Kompania Piwowarska, Kamis, l'Oreal, Mieszko, Monique, Masterfoods Polska Sp. z o.o., Oceanic, Reckitt Benckiser, Stomil Michelin, Ziaja.

Mamy nadzieję, że współpraca z Państwem przyniesie satysfakcję i sukces obydwu stronom.

Certyfikaty jakości ISO 9001/2008
Telefon
Zobacz telefon
Strona www
Strona www
E-mail
Wyślij maila
Adres ul. Julianowska 45
05-500  Piaseczno
POLSKA
(Kliknij żeby zobaczyć mapę)
Komunikaty prasowe firmy Unilogo

Linia dozująco-zakręcająca do kremów Cosmoline 30

22/07/2014, Piaseczno - Urządzenie typu monoblok do dozowania i zamykania gęstych i lepkich produktów kosmetycznych.

Produkty firmy Unilogo

.C-CTA-736384564