INFORMATOR PRZEMYSŁOWY
Bezpośredni kontakt z firmami

Unilogo

(Unilogo Robotics)

Specjalizujemy się w projektowaniu, produkcji i serwisie urządzeń do etykietowania, linii nalewających i zamykających. Drukujemy cyfrowo etykiety samoprzylepne i sleeve na HP Indigo.


Poproś o informację

 

Wystąpił błąd i nie udało się wysłać informacji.Nie można wysłać części informacji, spróbuj ponownie.
Prosimy spróbować ponownie

Szczegółowa informacja o firmie Unilogo

Unilogo Robotics specjalizuje się w projektowaniu, produkcji i serwisie urządzeń do etykietowania. Ważnym dopełnieniem oferty jest dostarczanie wszelkiego rodzaju etykiet samoprzylepnych. Taki zakres działań pozwala nam zagwarantować najwyższą jakość oferowanych usług.

W naszej ofercie znajduje się wiele rodzajów maszyn etykietujących. Począwszy od małych, półautomatycznych po wielogłowicowe automaty przeznaczone do pracy ciągłej z wysoką wydajnością. Warto nadmienić, że dzięki modułowym rozwiązaniom stosowanym przez Unilogo możliwe jest etykietowanie wielu różnych typów opakowań na jednej maszynie.

Wytrwałość, pracowitość i sumienność naszego zespołu wprowadziło Unilogo do czołówki firm zajmujących się tymi zagadnieniami. Stworzyliśmy firmę naszych marzeń, uczciwą rzetelną tak wobec Klientów, jak i własnych pracowników.

Na naszej liście referencyjnej znajduje się ponad 1000 przedsiębiorstw. Możemy poszczycić się współpracą z tak znamienitymi Klientami jak m. in.: Avon Operations Polska Sp. z o.o., Browary Belgia, Eveline, Federal Mogul, Frubex, Joanna, Kompania Piwowarska, Kamis, l'Oreal, Mieszko, Monique, Masterfoods Polska Sp. z o.o., Oceanic, Reckitt Benckiser, Stomil Michelin, Ziaja.

Mamy nadzieję, że współpraca z Państwem przyniesie satysfakcję i sukces obydwu stronom.

Unilogo Digital Printing to cyfrowa drukarnia etykiet samoprzylepnych i termokurczliwych sleeve na roli. Co nas wyróżnia?

  • Brak kosztów przygotowalni: do zalet druku cyfrowego należy możliwość wydruku bezpośrednio z pliku graficznego PDF. Nie ma konieczności przygotowywania form drukowych w związku z czym wprowadzanie poprawek może się odbyć nawet tuż przed samą produkcją i nie generuje dodatkowych kosztów. Podstawową kwestią, o której należy pamiętać jest odpowiednie przygotowania pliku do druku, informację jak to zrobić można znaleźć klikając tu.
  • Bezpłatny wydruk próbny: decydując się na wydruk w technologii cyfrowej nie musisz obawiać się efektu końcowego – dzięki wydrukowi próbnemu otrzymujesz dokładny wzór etykiety samoprzylepnej czy etykiety termokurczliwej sleeve. Jakość zadruku, kolory czy użyte surowce są w 100-u procentach zgodne z docelowymi. Pozwoli Ci to uniknąć niepotrzebnego stresu i rozczarowania wynikającego z rozbieżności Twojego wyobrażenia a efektem końcowym. Brzmi rozsądnie? Uważamy, że tak.
  • Realizacja niskonakładowego zamówienia: wytwarzasz krótkie serie produktów? Wdrażasz nowy towar i oferujesz go w kilku wariantach? A może sezonowo chcesz wprowadzić swój produkt w nowej odsłonie? Nic prostszego - podejmujemy się wydruku małych i średnich nakładów w atrakcyjnych cenach.
  • Uszlachetnienia: poza “surowym” wydrukiem etykiety samoprzylepnej na maszynie HP Indigo oferujemy dodatkowo uszlachetnienia, które wpływają nie tylko na aspekt wizualny, ale i na odporność etykiet. Mowa o: lakierowaniu, laminowaniu, złoceniach i embossingu.
  • Możliwość personalizacji: etykiet samoprzylepnych i etykiet termokurczliwych sleeve: druk cyfrowy umożliwia produkcję różnorodnych, personalizowanych projektów etykiet na potrzeby akcji promocyjnych. Dzięki wykorzystaniu maszyn HP Indigo możesz sprawdzić że dosłownie każda Twoja etykieta będzie unikalna.
  • Krótki czas realizacja zlecenia: od 3 do 5 dni roboczych.
  • Zaufali nam m.in.: Danone, Dr Irena Eris, AMBRA S.A., Joanna, Lotte Wedel. Poza wspomnianymi markami zaufało nam dodatkowo ponad 1 150 firm.
Certyfikaty jakości ISO 9001/2008
Telefon
Zobacz telefon
Strona www
Strona www
E-mail
Wyślij maila
Adres ul. Julianowska 45,
05-500  Piaseczno
POLSKA
(Kliknij żeby zobaczyć mapę)
Komunikaty prasowe firmy Unilogo

Linia dozująco-zakręcająca do kremów Cosmoline 30

22/07/2014, Piaseczno - Urządzenie typu monoblok do dozowania i zamykania gęstych i lepkich produktów kosmetycznych.

Produkty firmy Unilogo

.C-CTA-736384564