Win Team Logistics

Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą spedycyjną oferującą kompleksowe usługi sektora TSL (transport, spedycja, logistyka) na rynku krajowym i międzynarodowym.

Gdynia, pomorskie, Polska

O firmie Win Team Logistics

You Win - We Win! Win Team

Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą spedycyjną oferującą kompleksowe usługi sektora TSL (transport, spedycja, logistyka) na rynku krajowym i międzynarodowym. Zapewniamy najwyższej jakości obsługę ładunków drobnicowych, masowych, skonteneryzowanych oraz ponadgabarytowych zarówno w relacji importowej jak i eksportowej. Rozwinięta sieć kontaktów umożliwia nam realizację transportów w systemie door to door na całym świecie.

Międzynarodowy transport ładunków z Win Team Logistics – szybko, dogodnie, niezawodnie.

Współczesny przewóz międzynarodowy - to złożony proces który wymaga:

  • przejrzystej organizacji ścisłej kontroli odpowiedzialnego podejścia znajomości zagadnień prawnych i logistycznych

Tylko wtedy, gdy wszystkie z tych warunków są spełnione, gwarantowana jest szybka i bezpieczna dostawa ładunku do miejsca przeznaczenia.

Misja i cele

Jako nadrzędny cel codziennej działalności stawiamy sobie dobro Klienta, przewidywanie jego oczekiwań oraz natychmiastową reakcję na jego potrzeby. W całym procesie łańcucha dostaw gwarantujemy optymalizację kosztów opierając się na ciągłej obserwacji rynku oraz rzetelną i fachową obsługę. Wychodząc naprzeciw wymaganiom Klienta osobiście monitorujemy zlecenia na każdym etapie realizacji, wykazując się jednakowym zaangażowaniem niezależnie od wielkości przedsięwzięcia. Współpracując z nami Klient zyskuje czas, pieniądze i solidnego partnera w interesach.

WIN to WIN! Zapraszamy do współpracy!

Polecane firmy w kategorii Transport i logistyka

.C-CTU-736384304