Używamy własnych plików cookie oraz stron trzecich, aby zwiększyć korzyści dla klienta i ulepszyć doświadczenie korzystania ze strony. Nawigowanie po stronie rozumiemy jako wyrażenie zgody na ich wykorzystanie. Aby uzyskać więcej informacji, proszę sprawdzić naszą politykę cookies

Win Team Logistics

Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą spedycyjną oferującą kompleksowe usługi sektora TSL (transport, spedycja, logistyka) na rynku krajowym i międzynarodowym.

Gdynia, pomorskie, Polska

O firmie Win Team Logistics

You Win - We Win! Win Team

Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą spedycyjną oferującą kompleksowe usługi sektora TSL (transport, spedycja, logistyka) na rynku krajowym i międzynarodowym. Zapewniamy najwyższej jakości obsługę ładunków drobnicowych, masowych, skonteneryzowanych oraz ponadgabarytowych zarówno w relacji importowej jak i eksportowej. Rozwinięta sieć kontaktów umożliwia nam realizację transportów w systemie door to door na całym świecie.

Międzynarodowy transport ładunków z Win Team Logistics – szybko, dogodnie, niezawodnie.

Współczesny przewóz międzynarodowy - to złożony proces który wymaga:

  • przejrzystej organizacji ścisłej kontroli odpowiedzialnego podejścia znajomości zagadnień prawnych i logistycznych

Tylko wtedy, gdy wszystkie z tych warunków są spełnione, gwarantowana jest szybka i bezpieczna dostawa ładunku do miejsca przeznaczenia.

Misja i cele

Jako nadrzędny cel codziennej działalności stawiamy sobie dobro Klienta, przewidywanie jego oczekiwań oraz natychmiastową reakcję na jego potrzeby. W całym procesie łańcucha dostaw gwarantujemy optymalizację kosztów opierając się na ciągłej obserwacji rynku oraz rzetelną i fachową obsługę. Wychodząc naprzeciw wymaganiom Klienta osobiście monitorujemy zlecenia na każdym etapie realizacji, wykazując się jednakowym zaangażowaniem niezależnie od wielkości przedsięwzięcia. Współpracując z nami Klient zyskuje czas, pieniądze i solidnego partnera w interesach.

WIN to WIN! Zapraszamy do współpracy!

Polecane firmy w kategorii Transport i logistyka

.C-CTU-736384304