Używamy własnych plików cookie oraz stron trzecich, aby zwiększyć korzyści dla klienta i ulepszyć doświadczenie korzystania ze strony. Nawigowanie po stronie rozumiemy jako wyrażenie zgody na ich wykorzystanie. Aby uzyskać więcej informacji, proszę sprawdzić naszą politykę cookies

Zakrem

Polski producent sprzętu do transportu wewnętrznego. Wyroby są wytwarzane w zakładzie w Grajewie. Sprzedaż prowadzona jest na terenie całego kraju.

Grajewo, Podlaskie, Polska

O firmie Zakrem

Firma powstała w 1952 roku. Założycielem i właścicielem był - już nie istniejący - Wojewódzki Związek Gminnych Spółdzielni "Samopomoc Chłopska". Od początku swego istnienia zakład specjalizował się w branży metalowej. Obok produkcji zajmował się usługami dla przedsiębiorstw:

 • kompleksową obsługą maszyn i linii produkcyjnych:
  • spożywczych,
  • masarniczych,
  • piekarniczych,
  • rozlewniczych,
  • urządzeń chłodniczych
  • oraz drobnymi usługami dla ludności.

Natomiast w zakresie produkcji zakład przez długi okres był wytwórcą urządzeń dla potrzeb (ważnych w ówczesnej Polsce dziedzin) górnictwa i wojska. Jednak kluczową i determinującą własny dział konstrukcyjny i technologiczny oraz całą załogę, była produkcja urządzeń transportowych. Pierwsze doświadczenia zdobyto już w latach pięćdziesiątych. W miarę upływu czasu wyroby zmieniały parametry techniczne, konstrukcyjne, wygląd estetyczny.

W roku 1990 - w okresie szybkich zmian politycznych i transformacji gospodarczych w Polsce utworzono niezależną finansowo Produkcyjno-Usługową Spółdzielnię Pracy ZAKREM.

Nowe realia gospodarki wolnorynkowej przyczyniły się do wytężonego wysiłku w kierunku postępu technicznego. Powstawały i powstają coraz to nowe produkty. Właśnie ta wytężona praca i wieloletnie doświadczenia w dziedzinie transportu wewnętrznego zaowocowały nową estetyką i jakością.

Podkreśleniem tych osiągnięć jest europejski standard wyrobów zgodny z wymogami bezpieczeństwa obowiązującymi w Unii Europejskiej dla wózków hydraulicznych. Czynniki te pozwoliły wyjść poza granice Polski. Produkty są dostępne, między innymi: w Niemczech, na Litwie w Rosji i w Białorusi.

Od 01.02.2011 r. przedsiębiorstwo zmieniło status prawny na spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością.

Aktualnie firma zatrudnia 79 osóby. Posiada własne zaplecze projektowo - badawcze, zautomatyzowane linie produkcyjne, własne służby handlowe i serwisowe.

Polecane firmy w kategorii Wózki widłowe, paletowe i pojazdy magazynowe

.C-CTU-736384103